General Tempra uzaktan kumanda alıcı sorunu

Currently reading:
General Tempra uzaktan kumanda alıcı sorunu

Cenk bady

New member
Tempra tavan lambası orjinal aldım uzaktan kumanda sensörlü ve uzaktan kumanda tempra araca ait başka arabanın.Bu kumandayı alıcıya tanıtmak istiyorum olmuyor.Fiat el kitabı mevcut.Yaptım herşeyi olmuyor.Başka yöntem var mı acaba yardımcı olurmusunuz.

I bought an original Tempra ceiling lamp, it has a remote control sensor and the remote control belongs to the Tempra vehicle of another car. I want to introduce this remote control to the buyer, it does not work. There is a Fiat manual available. I have done everything but it does not work. Is there another method, can you help me?

20240404_144417.jpg

Last edited by a moderator:
Tempra tavan lambası orijinal satın alma uzaktan kumanda sensörlü ve uzaktan kumanda tempra araca ait başka arabanın.Bu kumandayı alıcıya tanıtmak mümkün olmuyor.Fiat el kitabı mevcut.Yapım mümkün olmuyor.Başka yöntem var mı acaba yardımcı olurmusunuz.

View attachment 442563

Tempra tavan lambası orijinal satın alınmış uzaktan kumanda sensörlü ve uzaktan kumanda tempra araca ait başka arabanın.Bu kumandayı alıcıya tanıtmak mümkün olmuyor.Fiat el kitabı mevcut.Yapım mümkün olmuyor.Başka yöntem var mı acaba yardımcı olurmusunuz.

It can take a very long time and perseverance following the manual method. I would be inclined to check the wiring also.

Manuel yöntemi takip etmek çok uzun zaman ve azim gerektirebilir. Ayrıca kabloları da kontrol etmeyi düşünüyorum.
Ben denedim başaramadım,kumanda çalışıyor ama alıcı modül yeni kullanılmamış,modül arızalı olma ihtimali olabilir,tekrar denemek lazım

Manuel yöntem dışında başka yöntem var mı
Not that I know of. These are early Infrared Remote devices relying totally of light transmission (like a TV controller) and no other fancy computer stuff.

Bildiğim kadarıyla hayır. Bunlar, tamamen ışık iletimine (TV kumandası gibi) dayanan ve başka hiçbir süslü bilgisayar malzemesine ihtiyaç duymayan ilk Kızılötesi Uzaktan kumanda cihazlarıdır.

Bildiğim kadarıyla hayır. Bunlar, tamamen ışık izolasyonuna (TV kumandası gibi) dayanan ve başka hiçbir donanıma sahip bilgisayar malzemesine ihtiyaç duymayan ilk Kızılötesi uzaktan kumanda cihazlarıdır.

Bildiğim kadarıyla hayır. Bunlar, tamamen ışığa izolasyona (TV kumandası gibi) dayanan ve başka hiçbir donanıma sahip bilgisayar malzemesine ihtiyaç duymayan ilk Kızılötesi uzaktan kumanda cihazlarıdır

Bildiğim kadarıyla hayır. Bunlar, tamamen ışık iletimine (TV kumandası gibi) dayanan ve başka hiçbir süslü bilgisayar malzemesine ihtiyaç duymayan ilk Kızılötesi Uzaktan kumanda cihazlarıdır.

Bildiğim kadarıyla hayır. Bunlar, tamamen ışık izolasyonuna (TV kumandası gibi) dayanan ve başka hiçbir donanıma sahip bilgisayar malzemesine ihtiyaç duymayan ilk Kızılötesi uzaktan kumanda cihazlarıdır.
Teşekkürler dostum tekrar deniyecem,çok yardımcı oldunuz

Do not want to be critical but I would suggest you consider using Google / Other to translate your posts to English. Fiat forum is essential a UK English site and some/many members may not be bothered to take the time and effort to translate and reply in your language.

Eleştiri yapmak istemem ama yazılarınızı İngilizceye çevirmek için Google/Diğer'i kullanmayı düşünmenizi öneririm. Fiat forumu, Birleşik Krallık İngilizcesi olan bir sitedir ve bazı/birçok üye, sizin dilinizde çeviri yapmak ve yanıt vermek için zaman ve çaba harcamaktan rahatsız olmayabilir.

Ben denedim olmadı,alıcı modül sorunlu olabilir,ama sıfır orjinal ürün

What is the receiver module reset method?

Attachments

• 20240404_015212.jpg
    20240404_015212.jpg
    1.4 MB · Views: 11
See if there is there is a Fiat workshop manual in the download section of this forum…all the fiats equipped, with tnis system at the time, are identical

Bu forumun indirme bölümünde bir Fiat atölye kılavuzu olup olmadığına bakın… o sırada tnis sistemiyle donatılmış tüm fiatlar aynıdır.
Kullanım kılavuzunun linkini paylaşabilir misiniz, bulamadım.

Back